top of page

“Snažíme se, aby vám chutnalo”

Rozvoz jídel / Firemní stravování / Catering 

O nás

Firma Kadlec Kolín s.r.o. je rodinná společnost působící v oblasti veřejného stravování. Historie vzniku naší firmy sahá do roku 1995, kdy jsme začali působit jako sdružení podnikatelů. V roce 2002 došlo k přechodu na společnost s ručením omezeným. Naším cílem je provozovat vybraný počet provozoven, a to s úzkou účastí vedoucího řídícího personálu na provozu každé jednotky tak, aby bylo zajištěno poskytování služeb v oblasti veřejného stravování v co nejvyšší kvalitě. V současné době nám se splněním tohoto cíle pomáhá cca 50 zaměstnanců.

Od ledna 2019 převzala vedení rodinné společnosti Kadlec Kolín druhá generace. Pevně položené základy jídelníčku rozšiřujeme o nová zajímavá jídla. To se neobejde se bez investic do nových vařících a chladících technologií. S naším šikovným týmem vaříme poctivá česká jídla, ale i jídla nejoblíbenějších světových kuchyní, zvláště italské, francouzské a německé. K tomu jsou potřeba čerstvé a kvalitní suroviny z osvědčených zdrojů. Odebíráme od regionálních větších dodavatelů i menších farmářů, ale vždy certifikovaných. Většina má ocenění Klasa a Regionální produkt. Všechna jídla vám dopraví za každého počasí naši spolehliví řidiči.

Depositphotos_10818390_original2.jpg

Firemní stravování

Zajistíme vaše firemní stravování tak, aby vaši zaměstnanci, ale i obchodní partneři mohli v klidu poobědvat.

Při sestavování jídelních lístků vycházíme z požadavků strávníků a trendů zdravé a racionální výživy s přihlédnutím ke struktuře strávníků, s cílem uspokojit všechny kategorie pracovníků (dělnické i administrativní). Naše nabídka se vyznačuje především pestrou skladbou nabízených jídel. Známe požadavky a potřeby českého strávníka a tak váš jídelní lístek zpestříme o nabídku dnů mezinárodní kuchyně, týdnů specialit staročeské kuchyně či zvěřinových hodů, popř. o další akce.

Naše společnost se stará o bezproblémový chod stravovacího zařízení našich zákazníků a zbaví je tak starostí o zajištění stravování jejich zaměstnanců.

Kotva naše služby

Dovoz jídel

Na určené místo dovezeme vaši objednávku - polévky, hlavní jídla, saláty (dle aktuálního jídelního lístku). Strava je určena přímo k okamžité spotřebě. O výdej pokrmů se stará zákazník sám nebo po dohodě naše firma.

Jsme dostatečně vstřícní a flexibilní k požadavkům našich smluvních partnerů.

Denně obsloužíme více jak 2 000 strávníků.

Stravování zajišťujeme z centrální vývařovny v Kolíně v areálu BRESSON Kolín, Ovčárecká ul. (bývalý areál TATRA)

ford-transit-white.jpg
Catering 2.jpg

Catering

Dle objednávky našeho zákazníka zapezpečíme občerstvení formou studeného i teplého bufetu či rautu pro podnikové akce, plesy, večírky a jiné společenské události. Rozsah a konkrétní forma této služby závisí pouze na individuálním přání partnera.

bottom of page